ННІ міжнародних відносин, історії і філософії запрошує студентів 4 грудня о 13:00 взяти участь у міжнародному онлайн-семінарі «Голодомор. Проблематика визнання трагедії у світі».

Із польської сторони в семінарі візьме участь докторантка Опольського університету (Польща), дослідниця трансформаційних процесів в Україні першої третини ХХ ст., випускниця інституту 2012 року Юлія Романенко та її колеги.

З української — студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, які досліджують і цікавляться темою «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні»: Катерина Чистякова, Аліна Романків, Ілля Опарін, Наталія Вілецька і всі хто бажає долучитись до обговорення!

Захід відбудеться за підтримки студентського наукового товариства ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Підключення:

код класу