19 листопада в навчально-науковому центрі зовнішніх та міжнародних зв’язків відбулася онлайн-зустріч зі студентами навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій і факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем щодо можливостей їхнього стажування в Німеччині (у межах співпраці з університетом Julius-Maximilians-Universität Würzburg та Universität des Saarlandes).

Студентів було проінформовано про програми обміну в університетах-партнерах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Працівники ННЦ зовнішніх та міжнародних зв’язків розпочали роботу з підготовки онлайн-зустрічей із представниками міжнародних відділів університетів Julius-Maximilians-Universität Würzburg та Universität des Saarlandes щодо організації академічного стажування студентів.

ННЦ зовнішніх та міжнародних зв’язків