Представники видавництва «Bentham Science» надають українським науковцям змогу розширити свої дослідницькі можливості та запрошують ознайомитись з освітніми ресурсами на платформі «Edanz».

Користувачі платформи можуть переглядати та завантажувати наукові статті й електронні книги, вивчати матеріали курсів і вебінари, розміщені на «Learning Lab».

Щоб отримати можливість повноцінно користуватись ресурсами на «Edanz Learning Lab» послідовно виконайте всі описані нижче дії, які відповідають інструкції, що підготували співробітники ДНТБ України:

1. Зареєструйтесь на сайті;
  2. Підтвердіть свою адресу електронної пошти шляхом переходу по посиланню, яке надішлють на зазначену вами адресу електронної пошти;
  3. Авторизуйтесь на сайті та поверніться на сторінку, посилання на яку знаходиться в пункті 1 цієї інструкції;
  4. Знайдіть на сторінці заголовок «Step 2: Click here to get your free courses» та слідуйте вказаним під ним інструкціям;
  5. Перейдіть на головну сторінку свого профілю за посиланням «My Account» у верхній правій частину сайту, далі будуть показані доступні курси.