На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 02.03.2018 №1/9-131, відповідно до розпорядження ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького від 02.03.2018 № 03 навчальний процес в університеті призупинено з 3 до 7 березня включно.

Аудиторні заняття, заплановані на ці дні, будуть проведені упродовж ІІ семестру за додатковим розкладом.

3 – 7 березня 2018 року студентам рекомендовано працювати над написанням курсових, кваліфікаційних та магістерських робіт, виконувати завдання самостійної роботи.

Викладачам університету рекомендовано в цей час працювати за індивідуальним графіком. Доречно зосередити свою роботу на підготовці наукових публікацій, напрацювань навчально-методичного змісту.

Студентам-мешканцям гуртожитків рекомендовано з 3 по 11 березня проживати вдома, оскільки температура теплоносіїв, що подаються до гуртожитків, буде максимально знижена.

Просимо поставитися з розумінням до тимчасових труднощів!