Можливості працевлаштування в Німеччині під час літніх канікул презентували студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького представники компанії «ПРОФТІМ».

Організували для студентів зустріч з роботодавцями викладачі кафедри німецької філології.

Учасники зустрічі детально ознайомилися з програмою, дізналися, як удосконалити рівень мови під час канікул. Крім того, це гарна нагода провести літо цікаво та пізнавально, змінити оточення, знайти нових друзів та подорожувати. Практика за фахом та робота під час канікул у Німеччині відкриває хороші можливості для студентів та подальшого працевлаштування, дає неоціненний досвід та гарну мовну практику.

Кафедра німецької філології дякує компанії «ПРОФТІМ» за проведений захід та сподівається на подальшу спільну співпрацю.

Кафедра німецької філології