У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочався науковий проєкт під назвою «Формування новітнього наукового історико-аграрного дискурсу в Україні».

Реалізовуватиметься він групою науковців Науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії (Андрій Темченко, Андрій Берестовий, Юлія Пасічна, Олексій Компанієць) під керівництвом директора інституту Сергія Корновенка. Реалізація проєкту дозволить акумулювати інтелектуальні творчі зусилля представників закладів вищої освіти, загальної середньої освіти, музейних установ на науковій платформі Черкаського національного.

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії функціонує в ЧНУ понад 20 років. Наукові дослідження Інституту спрямовані на вивчення різних аспектів життя селянства, аграрної історії України та світу. Діяльність Інституту відбувається в тісній співпраці з органами влади, науковими установами, ЗВО України та світу, а також із меценатами, аграріями-практиками. Зокрема, протягом тривалого періоду Інститут співпрацює з Петром Душейком.

— Петро Григорович — член Наглядової ради ЧНУ та давній наш партнер. За його сприяння виходить фаховий збірник «Український селянин». Долучається Петро Григорович і до підготовки агрономів. Загалом отримуємо від нього усебічну підтримку наших проєктів. Зокрема, сьогодні домовилися про початок нового проєкту, — зазначає ректор Олександр Черевко.

Нам важлива підтримка партнерів, які довіряють і бачать в нас перспективу, — підсумував Олександр Черевко.

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії