У Черкаському національного університеті імені Богдана Хмельницького стартував конкурс на «Найкращий Сніговик»!

Представляємо вам яскравих, креативних, веселих, різнокольорових сніговиків від наших інститутів та факультетів в офіційному телеграм-каналі «ЧНУ ім. Б. Хмельницького».

Студенти ЧНУ недосипали ночей, фантазували й реалізовували ідеї майбутніх сніжних створінь, аби ви насолодилися результатом. У процесі використовували все, що потрапляло «під руку» — одноразові стаканчики (екологи тішаться: посуд знайшов своє «друге дихання»), дерев'яні пеньки, паперові коробки, вату, паралон та ще багато іншого!

Здається, що кожен із сніговиків зараз оживе і «вистрелить» новорічно-різдвяним жартом, ніби герой з мультика «Крижане серце». Ми знаємо, що цього року кожен має знайти свого талісмана-сніговика!
Уважно переглянь і твоє серце відгукнеться на одного з них, який буде найбільше до душі. Зроби вибір і проголосуй!

Голосування проводитиметься з 23 до 30 грудня.

Переможці отримають грошові призи:

• 1 місце - 1000 грн;
  • 2 місце - 500 грн;
  • 3 місце - 250 грн.

Не зволікайте!

Голосування проводиться на телеграм-каналі Черкаського національного. Долучайтеся до спільноти й голосуйте ТУТ.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького