Науковий семінар Роджера Абі Нйо з Близькосхідного університету (м. Нікосія, Кіпр) відбувся 19 грудня на базі ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Усі студенти отримали можливість його відвідати.
Такий семінар не тільки сприяв підвищенню рівня знань, але й мав наукову спрямованість, що cприяє розвитку студентської науки в цілому. Семінар був присвячений дослідженню впливу важких металів на сільськогосподарські ґрунти та овочі, а також виявленню їх за допомогою мас-спектрометрії з індуктивно-зв’язаною плазмою.
У межах візиту також була обговорена наукова співпраця з кандидатом хімічних наук, старшим викладачем Валентиною Литвин та доктором хімічних наук, професором Борисом Мінаєвим щодо дослідження антибактеріальних властивостей різних типів синтетичних гумінових речовин та наночастинок благородних металів на їх основі за допомогою мікробіологічних методів.

Валентина Литвин, викладач  кафедри хімії та наноматеріалознавства ННІ природничих та аграрних наук
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького