У межах волонтерського освітнього проєкту навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії — «Школа юного історика» — було організовано та проведено VII Міський конкурс учнівських наукових робіт з історії «Юні історики Черкащини» на тему «Шкільний музей як осередок формування громадянської активності та національно-патріотичного виховання».

Цьогорічний конкурс був покликаний привернути увагу молодого покоління до музейної справи, зацікавити учнів історією та культурою Черкащини.

Проявили інтерес та взяли участь у конкурсі 47 учнів із 12 шкіл м. Черкаси.

Експертна комісія у складі професорів Анатолія Морозова, Наталії Земзюліної, а також доцентів Світлани Гальченко та Олени Сухушиної обрала 23 найкращі учнівські роботи (презентації, відеоролики та мультфільми), автори яких і стали переможцями та призерами конкурсу.

Колектив навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії вітає переможців, призерів й усіх учасників конкурсу та бажає їм подальших успіхів, творчого натхнення, нових досягнень та яскравих перемог. 

Список переможців і призерів

 

І місце

Прізвище, ім’я та

по батькові учня

Назва

навчальний заклад

Прізвище, ім’я та

по батькові наукового керівника

Гончаренко

Вікторія Сергіївна

Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 18 ім. В. Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області

Лозова

Ірина Василівна

Карамишева

Софія Тимофіївна

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 13 Черкаської міської ради Черкаської області

Понурко

Людмила Петрівна

Коваленко

Ігор Сергійович

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Мисько

Лідія Миколаївна

Ковальчук

Катерина Петрівна

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області

Товстоліт

Тетяна Олександрівна

Курапова

Віолетта Віталіївна

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 13 Черкаської міської ради Черкаської області

Понурко

Людмила Петрівна

Кузьменко

Софія Романівна

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Ігнатьєва

Анжела Володимирівна

Македонська

Анна Олександрівна

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Мисько

Лідія Миколаївна

Нетребов

Юрій Ігорович

Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 18 ім. В. Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області

Лозова

Ірина Василівна

Новікова

Даниїла Олександрівна

Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 18 ім. В. Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області

Лозова

Ірина Василівна

Орел

Даніїл Олександрович

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Куца

Ольга Степанівна

Скалько

Вікторія Олегівна

Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 18 ім. В. Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області

Лозова

Ірина Василівна

Цибко

Крістіна Сергіївна

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Ігнатьєва

Анжела Володимирівна

Шкунда

Ігор Олександрович

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області

Товстоліт

Тетяна Олександрівна

ІІ місце

Конюшек

Діана Віталіївна

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Куца

Ольга Степанівна

Смаглій

Анастасія Сергіївна

Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 ім. Ю. Г. Іллєнка

Литвин

 Сергій Вікторович

Стрекалов

Іван Олександрович

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Сидоренко

Наталія Миколаївна

Філатова Ольга

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Козова

Неоніла Андріївна

Хмелевський

Віктор Євгенійович

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області

Прядко

Марія Андріївна

Шаренкова Анастасія

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Мисько

Лідія Миколаївна

Шекір Михайло

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Козова

Неоніла Андріївна

ІІІ місце

Акопов Іван

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Козова

Неоніла Андріївна

Головко

Руслана Віталіївна

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Сидоренко

 Наталія Миколаївна

Недоступ Олег

Черкаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області

Козова

Неоніла Андріївна

 

 

 ННІ міжнародних відносин, історії та філософії