У Черкасах презентували освітянський проєкт «Моя Черкащина» в межах запровадження навчального курсу з історії рідного краю для учнів 7-11 класів. Серед авторів програми — професор кафедри археології, новітньої історії та спеціальних галузей історичної науки Василь Мельниченко та аспірант Олексій Компанієць Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Свою роботу науковці присвятили 70-річчю створення Черкаської області.

— Історія завжди відігравала ключову роль у формуванні патріотичних почуттів. В умовах російської агресії для нас це набуло ще більшої актуальності. Те, що ми зробили акцент на вивченні історії рідного краю, я вважаю правильним. Адже любов до всієї України починається з любові до своєї маленької Батьківщини, — зазначив Василь Мельниченко.

На реалізацію проєкту виділили 450 тисяч гривень. Посібник і програму затвердили у Міністерстві освіти і науки України. Сама програма може бути редагована вчителями історії.

Усі школи області вже отримали посібники «Моя Черкащина».

Джерело: «Про все»