Спеціальний показ фільму «Кіллхаус» відвідали в. о. ректора Євген Кирилюк разом із представниками колективу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Присутні не тільки мали змогу переглянути тактичний екшн-трилер режисера Любомира Левицького — першого у світі художнього фільму, що відтворює рятувальні операції із застосуванням FPV-дронів, а й поспілкуватися у просторі черкаського кінотеатру «Україна» з творчою командою.
В основу нового фільму лягли реальні події, що розкривають деталі безпрецедентної місії з евакуації цивільного населення із зони бойових дій та тимчасово окупованих територій.
Головний герой картини — командир роти ударних БпЛА із позивним «Сід». Стрічка відтворює його повернення до виконання бойових завдань та участь у надскладній операції. Сюжет демонструє злагоджену професійну роботу елітних підрозділів України.
Головною перевагою стрічки є її безкомпромісна автентичність. Щоб передати атмосферу реального бою та стратегічне планування, до розробки сценарію залучили профільних військових аналітиків і консультантів.
— Разом із колегами відвідали спецпоказ за участю творців фільму, і це надало перегляду особливої глибини. «KillHouse» — чесна й емоційна історія про силу духу, вибір і ціну, яку платять за свободу. Фільм не залишає байдужим, змушує замислитися й по-іншому подивитися на реальність, у якій ми живемо. Дякую творцям за сильну роботу, а героям — за відвертість і мужність. Саме такі історії формують наше розуміння сьогодення і надихають рухатися вперед.
Особливістю проєкту є те, що більшість персонажів на екрані — це не професійні актори, а діючі військовослужбовці та ветерани, які відтворили на знімальному майданчику власний бойовий досвід.
Цей фільм є не просто художньою роботою, а важливою хронікою сучасної боротьби за життя та свободу, яку варто побачити кожному.
http://cdu.edu.ua/news/spilnota-chnu-doluchylasia-do-perehliadu-ta-obhovorennia-viiskovoho-trylera-killkhaus.html#sigProIdcabb9b0358
Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

