Сабіна Раджабова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, взяла участь у програмі телеканалу «Рось» «Доброго ранку, Черкащино», яка була присвячена Дню спонтанного прояву доброти.

У сюжеті акцентували увагу на тому, що добрі вчинки для різних людей можуть означати різне, наголошували на вагомому факторі сімейного виховання у розвиткові бажання робити добрі вчинки. Говорили про те, що спонтанні добрі вчинки беззаперечно необхідні і потрібні, бо це чудовий спосіб покращення оточуючого нас світ, поповнення нашої енергії, те, що приносить задоволення як нам, так і оточуючим. При цьому акцентували увагу на тому, що варто наближатись до потреб і цінностей адресата, якщо ми хочемо, щоб наші дії і вчинки приносили задоволення і викликали позитивну емоційну реакцію. Детальніше про це дивіться в сюжеті телеканалу «Рось».

Старший викладач кафедри педагогіки і психології О. О. Свириденко