Кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ірина Сірик активно бере участь у волонтерській діяльності з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Спочатку це була онлайн психологічна допомога та підтримка вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій, які, рятуючись від російських агресорів, виїжджали в різні міста України. Нині це психологічна допомога та психологічний супровід для внутрішньопереміщених осіб в місті Черкаси, які змушені залишити свої домівки через війну.

Психологиня проводить тренінги з психологічної корекції, використовуючи різні психологічні методи та наукові підходи, щоб допомогти адаптуватися до нових умов життя, знайти внутрішні ресурси, гармонізувати емоційні стани остистості та відновити психологічне здоров'я.

Психологічний факультет