На базі науково-дослідної лабораторії глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський семінар-практикум із глибинної психокорекції академіка Національної академії педагогічних наук України Тамари Яценко. Заняття проходили упродовж семи днів (03 – 09 жовтня).

У Всеукраїнському практикумі взяли участь понад 50 осіб із 11 міст України: Горішні Плавні (Полтавська обл.), Гусятин (Тернопільська обл.), Дніпро, Знам’янка (Кіровоградська обл.), Київ, Костянтинівка, Кропивницький, Малин (Житомирська обл.), Слов’янськ, Сміла, Черкаси. Були також гості з Польщі та США.

Серед учасників семінару — кандидати наук, практичні психологи, представники інших професій (бухгалтер, водій, соціальний працівник, викладач, педагог, лікар); викладачі, студенти й аспіранти закладів вищої освіти України тощо.
Організатори висловлюють вдячність усім учасникам Всеукраїнського семінару-практикуму та запрошують небайдужих до свого особистісного росту до творчо-професійної співпраці.

Контактна інформація:
офіційний сайт: http://yacenkots.com.ua;