Науковці кафедри фундаментальної медицини Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор Сергій Руденко та кандидат медичних наук, доцент Надія Сисоєнко взяли участь у роботі ХIV конгресу педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії».

Захід відбувся 8-10 жовтня в м.Києві.

Модераторами Конгресу були Президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк; директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Президент Асоціації педіатрів України Юрій Антипкін; завідувач кафедри педіатрії №4 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, віце-президент Асоціації педіатрів України Віталій Майданник.

У Конгресі взяла участь дружина Президента Україна Олена Зеленська, Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Завідувач кафедри фундаментальної медицини ЧНУ, доктор медичних наук, професор Сергій Руденко представив доповідь на тему: «Гармонійний розвиток дитини в умовах освітнього прогресу».

Кафедра фундаментальної медицини