5 лютого в державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» відбулася науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання та сучасні виклики для освіти та козацтва».

Участь у ній узяв професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, крайовий хорунжий Черкаського крайового товариства Українського козацтва Юрій Присяжнюк.

На конференції обговорили проблеми національно-патріотичного виховання учнівської, студентської молоді. Адже, за переконанням учасників, національно-патріотичне виховання — це основа національної безпеки й оборони України. Без нього неможливо збудувати повноцінну успішну Українську державу.

Як досягти того, щоб в Україні жили не носії паспорта або якихось обов’язків чи прав, а носії національних цінностей, громадяни, які готові відстоювати ці цінності, суверенітет і незалежність своєї країни — обговорювали представники навчальних закладів, громадські діячі, патріоти з різних областей України.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького