Цьогоріч провідний виш Черкаської області — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького —  святкує соту річницю свого заснування. Ця дата внесена до постанови Верховної України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році». Її відзначає багатотисячний колектив викладачів та студентів ЧНУ, а також десятки тисяч випускників, які нині живуть і працюють на Черкащині, по всій Україні та за її межами. Про це йдеться в програмі «Вечірній прайм» на телеканалі «ВІККА».

Про університет розповіли ректор університету Олександр Черевко та успішні студенти — Володимир Павленко, кікбоксер, багаторазовий чемпіон і призер України, призер чемпіонату Європи, чемпіон Кубку Світу та Чемпіон Кубку Європи, а також Валентина Сенатор, переможниця конкурсу з міжнародної академічної мобільності за програмою «Еразмус+». Валентина проходила семестрове навчання в одному з найстаріших університетів світу у Вальядоліді (Іспанія) і вже має пропозицію від роботодавців із Нью-Йорку.

Детальніше — у відео:

Джерело: «ВІККА»