День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначає Україна 21 березня.

Напередодні свята профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького привітала університетських працівників із професійним днем.

Розпочав подію із вступним словом проректор з адміністративно-господарської діяльності Юрій Удовенко:

— Вітаємо вас, любі працівники! Ваша робота кропітка й важлива. Нехай цей день подарує позитивні емоції. Бажаємо вам міцного здоров'я, сімейного добробуту, залишайтеся собою, адже ми вас такими цінуємо!

За сумлінну працю та з нагоди свята фахівців адміністративно-господарської служби було нагороджено почесними грамотами Черкаського національного університету від імені ректора Олександра Черевка.

До привітань також долучився голова профспілки Ігор Погрібний:

— Колеги, ваша праця помітна і дуже важлива. Тому сьогодні ми щиро висловлюємо вдячність, якої інколи вам можливо й не вистачає. Нехай цей день наповнить вас теплом від приємних слів і подарунків. Будьте щасливі!

Профспілкова організація «підсолодила» працівникам цей день не тільки щирими вітаннями, а й смачними десертами.

Авторка: студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Юлія Капуш

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького