Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та компаративістики  Володимир Поліщук  та доктор філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Пахаренко  взяли участь у вечорі-вшануванні письменника Миколи Негоди, який відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Захід назвали «Тільки пам’ять жива про живе нагадала». Вечір був сповнений спогадами про Миколу Тодосійовича, якими ділилися голова Черкаської обласної організації НСПУ Володимир Поліщук та науковець Василь Пахаренко. У своїй розповіді Володимир Трохимович звернув увагу на книгу «Мій псалтир», наголосивши на тому, наскільки майстерно виконані автором поетичні переспіви 150 біблійних псалмів. Доповнили вечір читанням віршів з різних збірок Миколи Негоди та піснею на його слова у виконанні композиторки Таміли Чупак.