Охорона підсніжників у Холодному Яру силами студентів, випускників та викладачів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького триває вже п'ятий тиждень.

Пропонуємо переглянути відеосюжет від «5 каналу» про квітування підсніжника складчастого (Galanthus plicatus) в лісовому урочищі Холодний Яр та акцію щодо його охорони навчально-науковим інститутом природничих та аграрних наук:

«За час, протягом якого охороняли рідкісні квіти, ліс почав приміряти на себе не тільки білі кольори підсніжників, а й зелень листків та різнобарв'я весняних ефемероїдів. П'ять тижнів поспіль я знімав на відео зміни, які відбувалися з підсніжниками. Попереду — монтаж, у ролику спробую розповісти все, що я бачив», — зазначив директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк у себе на сторінці у фейсбуці.

Тому, очікуючи нове відео на ютуб-каналі «Maksym Gavrilyuk», можемо насолодитися фотографіями з Холодного Яру, що зробив науковець:

Бережіть первоцвіти!

ННІ природничих та аграрних наук