Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко поділився думками про незалежність України в проєкті ТРК «Ільдана» — «Незламні. Незалежні».

У переддень Дня Незалежності України ректор розповів, чим живе університет, як виховує молодь, вшановує героїв та допомагає Збройним Силам України.

— Без вільної, незалежної, демократичної  України, яка рухається до європейської, євроатлантичної інтеграції ми не уявляємо свого життя. Це держава, у якій поважають життя і особистість.

У Черкаському національному університеті ми робимо все, щоб людина не просто стала фахівцем, а й готувалася стати господарем своєї долі, була особистістю і гідним громадянином. Ми шануємо наші символи і наших національних героїв.

Вітаю університетську, освітянську родину, Черкащину і Україну з Днем нашої Незалежності — величним святом, яке виборювали багато поколінь. Слава Україні! — зазначив Олександр Володимирович.

Відео: ТРК  «Ільдана»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького