Стартувала реєстрація для участі у новій  програмі Американських Рад   «BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program» («BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів»). 

«BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного сектору Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

Довготерміновою ціллю проєкту «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.

Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад  та на сторінках програми у соціальних мережах:

Instagram 

LinkedIn

Facebook

Посилання на анкету для участі у конкурсі

Додаткову інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв’язків