Традиційно в ННІ фізичної культури і спорту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводять щорічний студентський крос «Золота осінь» наприкінці вересня. Цього року в заході взяли участь більше 200 учасників. Вони проходили дистанції від 1000 до 6000 метрів.

Нагадаємо, метою заходу є визначення провідної ролі фізичної культури і спорту як важливого фактору здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, виявлення резервних можливостей організму, формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного іміджу держави у світовому співтоваристві.

ННІ фізичної культури і спорту