Ансамбль барабанщиць Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Badabum» узяв участь в урочистій ході бульваром Шевченка «Парад Аллє», яка відбулася в межах 4-го Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів «Фортуна Фест».

Нагадаємо, Черкаський міський Палац молоді разом із громадськими театральними діячами Черкас провели 4-й Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Фортуна Фест» протягом 27-29 вересня. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького є співорганізатором події. Також близько 15-ти студентів  університету працювали на волонтерських засадах на заході.

Учасники ансамблю, студенти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, дякують ректору ЧНУ Олександру Черевку за підтримку новоствореного колективу, забезпечення ансамблю сценічними костюмами з брендом університету, а також директору інституту Тимофію Десятову за сприяння в організації репетицій і виступу, підтримку учасників ансамблю та віру в кожного!

Бажаємо колективу вагомих досягнень та подальших творчих перемог!

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтв