Необхідно завжди бути готовим до дій у надзвичайних ситуаціях.

30 травня в гуртожитку № 3 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою «Дії працівників та студентів у випадку виникнення пожежі, що сталася внаслідок терористичного акту в гуртожитку № 3 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького».

Метою тренування була перевірка та удосконалення знань та навичок дій керівного складу, працівників та студентів університету.

За задумом тренування, невідома особа в холі гуртожитку № 3 залишила коробка з пристроєм, який спрацював та спричинив пожежу.

Завдяки чітким діям швейцара гуртожитку № 3 було своєчасно оповіщено керівний склад, працівників гуртожитку та викликано поліцію, СБУ, пожежно-рятувальну службу ДСНС.

Працівники гуртожитку організували евакуацію студентів із гуртожитку, не допускаючи паніки та не перешкоджаючи діям рятувальних підрозділів.

Наталія Медведь, провідний фахівець із питань цивільного захисту