Порушень під час зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури на Черкащині не зафіксували. Про це «Суспільному» » повідомила проректорка з питань ЗНО в області Наталія Лісова.

Тестування проходило в навчальному корпусі № 3 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

До пункту тестування впускали лише в масках. Попередньо молодим людям вимірювали температуру Черкащанин Назар Заболотько розповів, що для нього це незручно. Хлопець знає, що безпека важливіша за все, але з його слів це некомфортно:

«Дихати складно і не завжди виходить сидіти в цих масках».

У кожному кабінеті не більше 15 осіб на дистанції півтора метра. Перед ЗНО проводили інструктаж. За дотриманням правил ЗНО спостерігали два інструктори.

Зі слів старшої інспекторки Ірини Теслюк, у вбиральнях учасників забезпечили дезінфекторами та паперовими рушниками. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури тривало протягом трьох годин.

Детальніше про це дивіться у сюжеті «Суспільного»: