Відземський університет прикладних наук у Валмієрі, Латвія запрошує взяти участь у Міжнародному тижні ViA 2023/ International Week 2023 «Future University. Connecting Regions», який відбудеться 15-20 травня 2023 року.

Представники академічного персоналу запрошуються впродовж тижня (очно) до читання лекцій, проведення семінарів та участі в обговоренні однієї з щоденних тем: «Університет майбутнього», «Сталість довкілля», «Цифровізація», «Стійкість (Відновлення)», «Індивідуальна програма».
Програма заходу ТУТ
Сайт Відземського університету
Для участі слід пройти реєстрацію application form до 20 березня 2023 року.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до відділу міжнародних зв’язків аудиторія 227, 1.н.к. або на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.