У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького діє Міждисциплінарна соціогуманітарна лабораторія, на базі якої Навчально-науковий центр «Інститут міжнародної освіти» та ННІ історії і філософії здійснюють спільний проект. У його межах студенти-іноземці та студенти спеціальності «Міжнародні відносини» спільно знайомляться з історією, культурою, економікою та геополітикою різних країн світу.

Протягом березня – квітня відбудеться цикл відкритих семінарів про минуле та сьогодення країн Африки (12 країн, усі регіони), Близького Сходу (6 країн), країн пострадянського простору тощо.

Семінари проводитимуться українською, англійською, французькою мовами.

Перший захід відбудеться 21 березня 2018 об 11:20, у 518 аудиторії навчального корпус №1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Другий семінар — 28 березня 2018 об 11:20 у 518 аудиторії навчального корпус №1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Третій захід запланований на 4 квітня 2018 року. Відбудеться об 11:20 у 518 аудиторії навчального корпус №1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Детальна інформація на сайті ННІ історії і філософії.

ННІ історії і філософії