Черкащанка Оксана Коцуконь, син якої, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Олександр Коцуконь загинув під час оборони українського Маріуполя, передала міському голові Черкас Анатолію Бондаренку стяг із символікою легендарного полку «Азов», картину з підписом «Черкаси — місто героїв» та рушник зі словами Тараса Шевченка.

Про це повідомляють на сайті видання «Про все».

Анатолій Бондаренко зазначив, що ці речі — нагадування для всіх про те, що ми маємо лишатися єдиними, сильними духом та працювати для української перемоги:

— Вони про тих, хто ціною власного життя відвойовує кожен метр нашої території та захищає нашу незалежність. Про незламних, хоробрих та вмотивованих воїнів, які за покликом серця справою свого життя обрали служити Україні.

Нагадаємо, що Олександр Коцуконь (позивний «Арс») загинув в Маріуполі 22 березня 2022 року під час виконання бойового завдання з групою розвідки.

Джерело: «Про все»