Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, окрім успіхів у навчанні, мають ще й численні таланти.

Тому карантин — це не привід відмовлятися від задоволення послухати гарну пісню у виконанні наших студентів, а додатковий стимул провести віртуальний конкурс «Студентська весна-2020».

Мистецький фестиваль-конкурс організовано в онлайн-форматі на телеграм-каналі ЧНУ.

Аби переглянути відеовиступи конкурсантів й обрати свого фаворита, слід перейти за покликанням.

Усі охочі матимуть змогу прослухати демоверсію виступу на телеграм-каналі  ЧНУ, також під відео знаходитиметься покликання на повний виступ учасника на нашому ютуб-каналі. Проголосувати можна натиском на  «кнопку», однойменну з цифрою конкурсанта, під відео в телеграмі.

Нехай переможуть найкращі! Успіхів!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького