Студентською радою  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  налагоджено співпрацю з громадською організацією «Молодь, яка творить державу».

Студенти успішно долучилися до кількох проєктів, ініційованих громадською організацією. Натомість за поданням очільниці ГО «Молодь, яка творить державу» Юлії Гершун найактивніші представники студентського самоврядування можуть отримати премії для молодіжних лідерів.

Про це Юлія Гершун повідомила під час зустрічі з ректором ЧНУ Олександром Черевком та в.о. голови студентської ради Дар’ї Загребельної.

Під час візиту до ЧНУ Юлія Гершун побувала у Музеї українського рушника ЧНУ та пообіцяла долучитися до видання каталогу експонатів та дослідження на матеріалах цього унікального музею.

Громадська діячка побувала також в оновленому корпусі №4 ЧНУ, ознайомилася з сучасними освітніми технологіями та відвідала виставку відомого художника, викладача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Віктора Афоніна.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького