Команда ЧНУ-1, збірна навчально-наукових інститутів та факультетів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стала переможцем Чемпіонату Черкас із футзалу. Змагання проводились серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації з 23 по 27 березня.

27 березня відбулося нагородження призерів Чемпіонату, у якому взяли участь директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, начальник відділу фізкультури та спорту Павло Скворцов.

За перше місце кубок та золоті медалі отримала збірна ЧНУ-1, срібло чемпіонату дісталося команді ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, а бронзу забрала команда Черкаського інституту банківської справи.

Тренер команди ЧНУ-1 Юрій Кулик зауважив, що подібні змагання варто проводити, адже це допомагає спортсменам рости і розвиватися, демонструвати власні сили та досягнення.

— Варто відмітити гру наших іноземних студентів Френсіса та Акім, які за рахунок технічних дій принесли перемогу команді. Студенти першого курсу Ілля Кулик (ННІ економіки та права) та Микола Петренко (ННІ природничих наук) набрали досвіду, а студент четвертого курсу Ігор Крижанівський (ННІ іноземних мов) проявив здібності тренера-гравця, за що отримав нагороду, — розповів Юрій Кулик.

Завдяки ректорату Черкаського національного команда університету тренеруватиметься на новому футбольному полі.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького