У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартують соціологічні студії «Школа інтерв’юерів».

Це освітній проект, заснований на базі навчально-наукового  інституту історії і філософії за підтримки Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України.

Уже триває набір слухачів. Заняття «Школа інтерв’юерів» розпочне 26 березня.

До участі запрошуються учні шкіл, коледжів, студенти вищих навчальних закладів, які цікавляться соціологією.

Соціологічні студії «Школа інтерв’юерів» надає можливість слухачам отримати нові знання з соціології, логіки, етики, психології, а також набути практичних навичок проведення соціологічних опитувань (анкетування та соціологічне інтерв’ю).

Слухачі, які успішно пройдуть всі етапи навчання, отримають сертифікат, що засвідчуватиме підвищення їхньої кваліфікації та надасть можливість виконувати всі функції інтерв’юера.

Навчання здійснюється на безкоштовній основі (120 годин).

Для запису на навчання, а також за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (097) 233 16 18, (093) 119 95 81.

ННІ історії і філософії