У межах співпраці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та компанії ПрАТ МХП презентовано результати спільної діяльності у сфері дуальної освіти.

На зустрічі представники МХП та студенти ННІ економіки і права дуальної форми навчання спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» підбили підсумки здобуття студентами практичного досвіду на робочих місцях під керівництвом професіоналів відповідних галузей.

Ця зустріч є однією з багатьох ініціатив, спрямованих на підтримку дуальної освіти та співпрацю між університетом та бізнес-структурами.

На сьогодні спільна діяльність Черкаського національного та ПрАТ МХП в межах дуальної освіти є досить успішною. Це підтверджують позитивні відгуки студентів та партнерів проєкту, а також високий рівень професійної підготовки випускників.

Основними досягненнями співпраці є:

1. Розвиток нових програм професійної підготовки з урахуванням потреб холдингу МХП. Студенти мають змогу здобувати практичні навички та знання від провідних фахівців у сфері агропромислового виробництва.

2. Забезпечення студентів робочими місцями та можливістю працевлаштування в компанії під час навчання. Це стимулює студентів до більш серйозного ставлення до своєї освіти та надає їм практичний досвід у вирішенні реальних завдань.

3. Взаємний обмін досвідом між викладачами та співробітниками МХП, що дозволяє університету підтримувати свої програми підготовки на актуальному рівні та відповідати вимогам ринку праці.

Студенти ННІ економіки і права, починаючи з 3 курсу, мають можливість отримувати знання і досвід не тільки в аудиторіях університету, а і на робочих місцях у реальних умовах.

ННІ економіки і права