День Української державності відзначив колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Разом із очільниками області та міста, військовими і громадськістю взяли участь в урочистостях із цієї нагоди.

— На своїй землі на березі Дніпра вшанували всіх державотворців, від Володимира Великого, який хрестив Русь. Нагороди отримали ті, хто зараз наближає перемогу на фронті і в тилу. На жаль, серед нагороджених посмертно — і наш випускник Віктор Мазуренко. Вічна слава Героям! Щира дяка нашим захисникам! Віримо, що Україна була, є і буде!
Із Днем Державності України! З Днем Хрещення Русі-України! — сказав ректор Олександр Черевко.

Традицію відзначати цей день запровадили торік, і університетська спільнота підхопила цю ініціативу. Студенти та викладачі засвідчили повагу до діяльності видатних представників національної еліти, а також борців за державність та незалежність України.

Науковці проводять просвітницьку роботу серед студентів і у ЗМІ.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького