Днями Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду про співпрацю та координацію діяльності з Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво».

Відповідно до угоди студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії будуть проходити навчально-виробничу практику в Державній науковій установі «Енциклопедичне видавництво».

Мета угоди — залучити інтелектуальну еліту України до створення іміджевого інформаційного видання державної ваги — національно-значущого проєкту «Велика українська енциклопедія».

Координація спільної діяльності здійснюватиметься шляхом проведення періодичних зустрічей, надання інформаційної підтримки, аналітичних матеріалів, прикладання спільних зусиль в галузі енциклопедичних досліджень для збереження, систематизації і поширення наукових знань про розвиток людської цивілізації та внесок України у світову історію й культуру.

Нагадаємо, що Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», що належить до сфери управління Держкомтелерадіо, продовжує працювати над двома версіями «Великої української енциклопедії» — багатотомним друкованим виданням і сучасним довідковим онлайн-сервісом ВУЕ. В останньому статті супроводжуються додатковими відео- та аудіоматеріалами, вони насичені більшою кількістю ілюстрацій: світлинами, картами, схемами, графіками, діаграмами, малюнками тощо. Особливістю цього електронного порталу є авторизація статей, об’єктивність викладу, перевіреність фактів.

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво»