У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького  триває проєкт «ЧНУ — 78 днів війни».

Рівно 78 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

За ці дні ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Українська нація — міцніша, ніж здавалося. Любов до Батьківщини сильніша, ніж боязнь смерті. Ворог —  не такий вже й страшний, якщо ти справді любиш свою землю.

Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які сьогодні хвилюють всіх українців.

Героїня нашого проєкту, яку представляємо сьогодні, з перших днів війни у складі університету працює  на нашу спільну перемогу. Поєднує таку мирну справу — підготовку вчителів початкової школи і роботу у волонтерському центрі, де плете захисні сітки  для військових.  Чому залишилася в Україні, як  війна змінила життя, що мотивує у цей складний час  і яку свою мрію здійснить насамперед після перемоги, у відео  розповідає докторка педагогічних наук, професорка кафедри початкової освіти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Валентина Шпак.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького