Рівно сто п’ять днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

На 75-ий день війни у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького започаткували соціально-психологічний проєкт.

У ньому наші студенти, аспіранти, викладачі та працівники розповідають, як війна змінила їхнє життя. Продовжуємо знайомити вас із тими, хто в Україні й за кордоном роблять усе, аби наблизити нашу спільну перемогу над рашистськими окупантами.

Сьогодні ділиться своїми думками й досвідом старша викладачка кафедри теорії й методики фізичного виховання Ольга Кисельова. Як почалася її волонтерська діяльність, що найбільше вразило під час спілкування з людьми, які шукали прихистку від вибухів і куль у нашому місті, про це та багато іншого дивіться у відео.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького