З 11 вересня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького уп’яте розпочинає роботу дистанційний тренінг для учителів математики (ТУМ) «Удосконалення засобів навчання математики (за класами)».

Автор і коуч ТУМ — професор Ніна Тарасенкова.

Тренінг спрямований на розвиток методичних компетентностей працюючих учителів математики ЗЗСО, ЗП(ПТ)О, викладачів загальноосвітнього курсу математики ЗВО І-ІІ рівнів акредитації.

У програмі: аналіз обраного підручника математики (алгебри, геометрії) для 5-11 класів за інноваційною системою завдань (важливо для підготовки сучасного уроку), відновлення методичного базису вчителя (у фоновому режимі), навчання пошуку помилок у методичних розробках (важливо для розвитку критичного мислення вчителя), формування умінь створювати компетентнісні завдання для різних етапів уроку, набуття навичок роботи та конструювання Гугл Форм, Гугл Таблиць, Гугл Тестів.

Навчання дистанційне. Тривалість — 15 тижнів. Обсяг 150 год.

Випускники ТУМ одержують сертифікат Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Реєстрація – до 8 вересня.

Детальніше — на сайті тренінгу.

ННІ ІНФОТЕХ