Успішно виступили студентка та випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на командному чемпіонаті України в олімпійських номерах програми, чемпіонаті України в змішаній командній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) з велосипедного спорту (шосе).

Змагання відбулися з 20 липня по 23 липня у місті Вінниця. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

За нагороди змагались 80 українських спортсменів із 12 команд.

У перший день змагань спортсмени долали індивідуальну гонку на час, другого дня змагались у груповій гонці, а на завершення провели змішану командну гонку на час.

Черкащину представляли 18 спортсменів. У командному заліку в індивідуальній гонці на час серед чоловіків срібні медалі вибороли наші випускники Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко.

У командному заліку в індивідуальній гонці на час серед жінок друге місце посіла студентка ЧНУ Єлизавета-Софія Зубкова.

Командний залік у груповій гонці: третє місце виборола команда, у складі якої — випускники ЧНУ: Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко.

Змішана командна гонка серед чоловіків: третє місце у Ростислава Царана, Віталія Новаковського, Андрія Підкуйка.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА