Самодіяльний ансамбль народного танцю  «Черкащанка» відзначає свій 70-річний ювілей. Вітання колективу шлють різні покоління його учасників.

Шановна «Черкащанка»!

Незважаючи на свій досить солідний вік, ти завжди залишаєшся юною, енергійної, високопрофесійною командою, яка несе українське танцювальне мистецтво вдячним глядачам нашої Вітчизни, а також тисячам шанувальників за кордоном.

Для багатьох ти стала школою доросління у житті, джерелом досягнень і перемог, яскравих вражень, які залишаться з нами на все життя. Твій гарт пройшли сотні учасників, які залишаються палкими шанувальниками і пропагандистами утвердження високого іміджу України у всі часи, і, особливо, нині у час воєнного лихоліття.

Тож слава нашій «Черкащанці», слава нашому універу, Слава Україні!

Багаторічні члени колективу «Черкащанки»:

Наталія Чабан — професорка Кентерберійського університету (Нова Зеландія), президент асоціації україністів Австралії та Нової Зеландії;

Ольга Чабан — доктор з педагогіки, університет Рутгерс, (США)