Україна зберегла свою незалежність і продовжує відстоювати її завдяки мужності і героїзму своїх Збройних сил.

Тому українці ні на мить не припиняють підтримувати армію. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького постійно працює задля перемоги.

Багато запитів наших випускників та працівників, які воюють на фронтах російсько-української війни, вдалося закрити зусиллями університетської родини.

Зараз допомагаємо випускнику ННІ іноземних мов та кафедри військової підготовки Денису С. збирати на автомобіль для його підрозділу.

Ціль — 250 тисяч гривень.

Кошти можна перерахувати за посиланням на монобанку.

Готівку можна задонатити під час благодійного концерту, присвяченого 70-річчю самодіяльного ансамблю народного танцю «Черкащанка».

Захід відбудеться у Черкаській обласній філармонії 7 червня о 17:00.

Приходьте, підтримайте танцюристів, отримайте задоволення від концерту та зробіть добру справу задля перемоги!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького