bgb
 
 
 

Реєстрація на творчі конкурси з спеціальностей 017 Фізична культура і спорт та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького повідомляє, що для проходження творчих конкурсів (спеціальності: 017 Фізична культура і спорт та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) вступнику необхідно здійснити електронну реєстрацію за ПОСИЛАННЯМ. Реєстрація здійснюється з 24 червня по 8 липня (для осіб, які вступають на бюджет), або по 19 липня (для осіб, які вступають на контракт). Під час реєстрації вступник зазначає дані про себе, надає контактну інформацію, фото, обирає спеціальність та дату складання творчого конкурсу.

Номери консультативних телефонів приймальної комісії: 067 830 96 12; 063 803 29 71.


Реєстрація на вступні іспити (з предметів по яких складають ЗНО) для осіб пільгових категорій

Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького повідомляє, що для проходження вступних іспитів (за предметами по яких складають ЗНО) вступнику пільгових категорій необхідно особисто звернутися до приймальної комісії (каб. 122, корпус № 1, бульвар Шевченка, 81, м. Черкаси) для підтвердження пільги та встановлення підстав складання вступних іспитів. Звернення та реєстрація таких осіб здійснюється з 24 червня по 7 липня (для осіб, які вступають на бюджет) або по 13 липня (для осіб, які вступають на контракт). Під час звернення вступник пред’являє документи: паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, свідоцтво про повну загальну середню освіту, а також документи які підтверджують наявність пільги. 

Номери консультативних телефонів приймальної комісії: 067 830 96 12; 063 803 29 71.