bgb

Завідувачка кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Леся Овсієнко пройшла стажування «Розробка електронного курсу» в Нарвському коледжі Тартуського університету, (Естонія).

Захід проходив під егідою проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції/ MultiEd».

Викладачі ННІ іноземних мов ЧНУ ім. Богдана Хмельницького є учасниками одного з найбільших українських проєктів за програмою Еразмус+ КА2, де представлено 10 українських партнерів (університетів і організацій) та три зарубіжні університети.

Курс «Методологія CLIL», який розробляли та удосконалювали дослідники, спрямований на впровадження сучасних методів викладання іноземних мов в освітній процесА це інтерактивні методи, студентоцентроване навчання, комунікативні методи засвоєння мови та методологія CLIL.

Учасники стажування змогли не тільки отримати нові знання, а й познайомитися з культурою та традиціями Естонії, яка постійно підтримує Україну в боротьбі з російським агресором.

— Кафедра німецької філології ННІ іноземних мов дякує Нарвському коледжу Тартуського університету за підтримку і запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю, — говорить директорка інституту Людмила Швидка.

ННІ іноземних мов