Конкурсний відбір на програму Еразмус+ у Відземському університеті прикладних наук (Латвія)

Стартував відбір заявок у межах програми академічної мобільності Еразмус+ на весняний семестр 2024 року.

Запрошуємо студентів спеціальностей «Бізнес», «Журналістика», «ІТ» та «Туризм» взяти участь у конкурсному відборі й отримати можливість навчатись за вашою спеціальністю у Відземському університеті прикладних наук (Латвія).

Умови для участі:

- Бути студентом/кою 2-3 курсу бакалаврату або 1 курсу магістратури.

- Рівень англійської мови В2.

- Високий рівень академічної успішності.

- Відповідати вимогам законодавства України щодо виїзду за кордон в умовах воєнного стану.

Необхідні документи:

- Копія закордонного паспорта і фотографія.

- Виписка з оцінками.

- Мотиваційний лист.

- Довідка про навчання в університеті.

Дедлайн подачі документів до відділу міжнародних зв’язків — 29 вересня 2023 року

За детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків, 1 корпус, ауд. 227 або написавши листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До уваги викладачів та адміністративного персоналу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького!

Відкрито конкурс заявок у межах Міжнародного проєкту ERASMUS+ KA171 (2022) з кредитної мобільності персоналу у Відземському університеті (Латвія). https://va.lv/en

Відземський університет прикладних наук у Валмієрі, Латвія запрошує взяти участь у Міжнародному тижні ViA 2023/ International Week 2023 "Future University. Connecting Regions", який відбудеться 15-20 травня 2023 року.

Усі представники академічного персоналу запрошуються до читання лекцій, проведення семінарів та участі в обговоренні однієї зі щоденних тем: «Університет майбутнього», «Сталість довкілля», «Цифровізація», «Стійкість (Відновлення)», «Індивідуальна програма».

Програма заходу https://va.lv/en/news-events/events/international-week-2023

ЧНУ має 2 стипендії для обміну персоналом у ViA.

Згідно з правилами проєкту відбір учасників проходить у два етапи:

1. Перевірка документів учасників для допущення до конкурсу. (ЧНУ)

2. Оцінка документів та винесення рішення про отримання гранту. (ЧНУ)

Критерії відбору для учасників конкурсу:

1. Мотиваційний лист (цілі, завдання та результати мобільності; попередній міжнародний досвід).

2. Володіння англійською мовою на рівні щонайменше B1.

3. Наукові та академічні досягнення (публікації, дослідження,  навчальні інновації, участь у проєктах, конкурсах тощо).

Участь у заході буде профінансована за рахунок програми Еразмус+.

Номінанти мають пройти реєстрацію application form до 20 березня 2023 року.

Результати будуть відомі після 25 березня 2023 року.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до відділу міжнародних зв’язків аудиторія 227, 1.н.к. або на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.