bgb

Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» є навчально-науковим підрозділом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Історія створення розпочинається з діяльності постійно діючих курсів підвищення кваліфікації вчителів при  Черкаському педагогічному інституті. На той час курси дозволили перейняти педагогічний досвід та знання провідних фахівців нашого  навчального закладу близько 12 тисячам вчителів старших класів. У 1992 утворився факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів. Завдяки наполегливій праці та високій кваліфікації  фахівців в 1995 році факультет отримав ліцензію Міністерства освіти України. У 2008 році факультет перейменовано у Центр доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти. З 2018 року шляхом реорганізації було утворено Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки».

Основні напрями діяльності ННЦ «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки»:

1) Прийом в магістратуру за спеціальністю 053 «Психологія».

2) Реалізація компетентнісного підходу до підготовки, перепідготовки, поглиблення і оновлення професійних знань, умінь і навичок фахівців відповідно до запитів ринку праці.

3) Курсова підготовка до національного мультипредметного тексту для вступників із таких предметів : англійська мова, історія України, математика, українська мова, українська література, фізика, хімія, біологія, географія.

Понад 30 років Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького співпрацює з  Черкаським обласним центром зайнятості.