Контакти:

20917022 1482650375128964 352161594 n +38 (0472) 31-72-97

Центр забезпечення якості вищої освіти (ЦЗЯВО) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького є структурним підрозділом у складі навчально-наукового центру цифрового розвитку та якості освіти, який координує та контролює діяльність ЦЗЯВО у сфері моніторингу та організації забезпечення якості вищої освіти в університеті, є однією з основних інституційних складових внутрішньої системи забезпечення якості освіти й системи організаційно-методичного забезпечення освітнього процесу університету.

Основною метою діяльності ЦЗЯВО є забезпечення внутрішнього контролю якості освітнього процесу в університеті, взаємодія з навчальним, навчально-методичним відділами університету задля координації роботи внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти, моніторингу забезпечення належного організаційно-методичного рівня освітнього процесу в університеті та формування на підставі моніторингових досліджень рекомендацій щодо управлінських рішень з підвищення якості освітньої діяльності, забезпечення академічної доброчесності, формування культури якості вищої освіти в університеті.

Функції ЦЗЯВО:

• організація та розвиток системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти на рівні університету;
  • реалізація загально-університетських заходів із забезпечення якості освіти та моніторинг реалізації завдань із забезпечення якості освіти структурними підрозділами університету.

Співробітники ЦЗЯВО:

Керівникк.п.н., доцент Ткаченко Анна Валеріївна