Цьогоріч до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вступили 2350 першокурсників. Вони дуже різні — за віком і вподобаннями.

Це переважно випускники закладів загальної середньої освіти, вони гарно навчалися та мають досить високий бал НМТ. Але передовсім це першокурсники воєнного часу. Серед них є військовослужбовці та ті, чиї батьки воюють за незалежність України.

Є студенти, які залишили свій дім через окупантів, а є ті, хто навіть в окупації прагне здобути вищу освіту в українському ЗВО.

Університетське середовище є соціально спрямованим та інклюзивним — серед життєрадісної й оптимістичної молоді чимало дітей-сиріт, дітей з інвалідністю. Їх підтримують та залучають до університетського життя.

Усіх першокурсників ЧНУ поєднує те, що в епіцентрі геополітичних подій вони будують свою долю, планують своє майбутнє та заряджають всіх оптимізмом.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ знайомить з нашими першокурсниками у межах різноформатного проєкту «Хто ти, першокурснику 2023». Вже зараз читайте їхні історії на сайті та у соцмережах, а невдовзі світлини з їхньої посвяти будуть представлені на фотовиставці в НК № 1.

Сьогодні   героєм нашого проєкту став  Денис Коваль.

Денис ще зі школи мріяв про журналістику. З 6 класу записався на гурток «Юні кореспонденти», де робив перші кроки в тележурналістиці. Адже з 2017 року учасники гуртка під керівництвом Надії Чередник створюють програму «Молодіжне інформаційне агентство». Цей телепроєкт був започаткований у співпраці гуртка ЦДЮТ «Юні кореспонденти», телекомпанії «ВІККА» та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Це інформаційно-розважальна програма, де подаються актуальні для містян теми через світосприйняття школярів.

Отримавши атестат, Денис вступив  в ННІ української філології та соціальних комунікацій, де не раз бував у шкільні роки разом з «юніками» на тренінгах з медіаграмотності та екскурсіях на Студентське телебачення. Нині він на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій опановує   спеціальність «Журналістика». 

Загалом ННІ української філології та соціальних комунікацій цьогоріч набрав 110 першокурсників. Пропонуємо познайомитися з одним із них — Денисом Ковалем:

 

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького