Зібрані під час благодійного марафону кошти вже працюють. У Міжнародний день студентів у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького зібрали 112556  гривень.  

7600 грн перераховано на ремонт медеваку (автомобіля-буса) бойових медиків «Госпітальєрів». Завдяки цьому автомобілю вивозять поранених бійців із поля бою, у ньому надають першу медичну допомогу пораненим бійцям. На ремонт зламаного авто збирає студент ЧНУ Руслан Матвєєв.

50 тисяч гривень передали на тепловізор для 118 бригади, де служить чоловік начальниці відділу з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності ЧНУ Наталії Медведь. Наталя з маленьким сином і сама долучилася до благодійного аукціону та придбала м’яч футбольного клубу «ЛНЗ» із підписами футболістів за 2500 тисячі гривень.

 

 

Усі кошти, вторговані з аукціону, а це 22400 грн, передали волонтерській громадській організації «Наш батальйон». Саме ця організація надала речі, які стали лотами на аукціоні. Нагадаємо, футболку  Артема Довбика, гравця іспанського футбольного клубу «Жирона», випускника ЧНУ за 6500 грн придбав другокурсник ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Валентин Кудлай. М’яч баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» з автографами гравців за 3000 грн купила проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк, футболку ФК «ЛНЗ» з підписами усіх членів команди придбав за 3300 грн перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко.

Розмальовані гільзи, які коштували від 1500 до 2500 грн, придбали фахівчиня відділу інформації та зв’язків із громадськістю Анна Харченко, четвертокурсник ННІ економіки і права Євген Шарамко, проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло. За 1100 грн було продано кілька маленьких гільз.

— Гадаю, тим, хто організовував, узяв участь і розповів людям про благодійний марафон, можна поставити лайк за цей день. Він прожитий з користю.

Маємо ще багато запитів. Тому карта Монобанку робоча. Мерч університету, футболка з автографом популярного співака чекають своїх власників, — зазначила Галина Гаврилюк.

Університет не припиняє допомагати Збройним силам України. І постійно отримує вдячні відгуки від тих, кого підтримав.

Випускники ЧНУ Любов та Максим Полішкевичі дякують за комплект зимової гуми для бойового авто, на яку було перераховано 14 тисяч гривень. Максим Полішкевич нині є військовослужбовцем.

Слова вдячності надіслав alma mater випускник ЧНУ Вячеслав Жежер. Хімік за професією, В’ячеслав служить у військовій частині А7324. ННІ природничих та аграрних наук постійно надає йому допомогу, а нещодавно йому було перераховано  10 тис. грн від колективу університету.

В’ячеслав написав:

«Від особового складу, командування військової частини А7324 та від себе особисто, випускника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук, висловлюємо слова глибокої вдячності ректору університету, усьому ректорату та колективу інституту, в якому я навчався, за ваш патріотизм, віру в ЗСУ, суттєву допомогу не тільки матеріально, а й морально. Завдяки наданій допомозі ми змогли відремонтувати і поставити в стрій автомобіль, який дуже необхідний для оперативного виконання поставлених бойових завдань і допоможе зберегти не одне життя. І це далеко не все.

Дякуємо за таке щире ставлення до солдатів-захисників і розуміння наших потреб, це зміцнює наш сталевий дух, віру, наближає до Перемоги.

Слава Україні!!! Слава Героям!!!

З повагою, ваш випускник, начальник групи сил підтримки військової частини А7324, старший лейтенант Вячеслав Жежер».

На знак вдячності за допомогу командир в/ч А7324 Олександр Коломієць передав колективу університету грамоту. 

Допомагає нищити ворогів і антидронова рушниця, на яку у жовтні було перераховано 20 тисяч гривень. Збирав на неї випускник ЧНУ Сергій Шевченко, який воює в складі 82 десантно-штурмової бригади. Військовий надав світлини і передав слова вдячності усьому колективу.

— Такі відгуки надихають продовжувати працювати і дають віру в перемогу. А найкраща для нас нагорода — щоб усі наші воїни повернулися живими, — говорить ректор ЧНУ Олександр Черевко.

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького