Завершився другий блок комунікативного навчального онлайн-курсу «Ukrainians in Canada», запропонований Thompson Rivers University (Canada).

У заході взяли участь доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська і студентка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Мельникова В.

Новий курс «Ukrainians outside of Canada», який проходив щосуботи з 1 травня по 24 липня 2021 року, був присвячений вивченню життя української діаспори за межами Канади.

Обиралися країни для висвітлення (Аргентина, Австралія, Румунія, Росія, Домініканська республіка, Парагвай, Польща, країни Азії, Африки, Європейського Союзу) відповідно до можливості залучити спікерів-українців, які могли розповісти про свою країну (громаду).

Це були неймовірно цікаві, пізнавальні та наповнені емоціями заняття, на яких учасники мали можливість віртуально подорожувати різними країнами світу і спілкуватися з українською діаспорою як українською, так і англійською мовами.

Щиро дякуємо лектору та організатору комунікативного курсу — Dr. Oleksandr Kondrashov, Assistant Professor Faculty of Education and Social Work, Thompson Rivers University (Canada).

«Thank you to our Ukrainian colleagues from Cherkasy: Viktoria Golub, Angela Irzhavska, Viktoriya Melnykova and Kharkiv, Valentyna Olyanich, and to all who were able to attend selected classes and send me e-mails with resources that I was able to add to course materials. Each of you added to our collective learning», — звернувся до учасників курсу лектор Олександр Кондрашов.

Восени 2021 року планується проведення третього блоку лекцій комунікативного курсу «Ukrainians in Canada» (Thompson Rivers University).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

Анжела Іржавська, викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин